Blog - uk

Медична подорож має велику емоційну складову, тим більше, подорож для медичного лікування. Медичний координатор спрощує цей процес шляхом координації дій з клінікою і організації логістики, включаючи проживання, зустріч в аеропорту і місцевий транспорт, медичний переклад, а також можливість туризму.
Ось 4 основні переваги використання посередника у поїздці з метою лікування в Іспанії:

1.-Коммунікація: Більшість лікарів і стоматологів говорять англійською, проте допомога місцевого посередника допомагає подолати мовні проблеми і непорозуміння, що виникають часом при бронюванні місцевого транспорту, проживання, тощо. Також така допомага дозволяє зняти напругу для пацієнта та його сім’ї.
2.-Місцева інформація: Медичний координатор подорожі забезпечує доступ до місцевої інформації та культурних нюансів, про які медичний турист не знає, що дозволяє пацієнтові прийняти повністю обгрунтоване рішення щодо вибору медичної допомоги.
3.-Особистий контакт: Авторитетні медичні координатори матимуть особистий контакт з лікарнями і лікарями, з якими працюють і повинні бути в змозі відповісти на загальні питання і допомогти отримати інформацію по немедичних питаннях, таких як відгуки пацієнтів, тощо.
4.-Логістика: Медичні туристичні посередники знімають стрес та напруження від поїздки, адже все узгоджено з вами, клінікою, треба лише діяти за заздалегідь продуманим планом вашої подорожі, включаючи і додаткові послуги, такі як зустріч в аеропорту, наземний транспорт, бронювання готелю або резервування туристичних турів, ресторану, послуг пральні, тощо.
MEDTRAVELCO спрощує пошук якісної медичної допомоги в Іспанії. Враховуючи, що ми не даємо медичні рекомендації та висновки, ми переконані у важливості місцевого посередника. Якщо ви матимете питання, Вам нададуть всю необхідну інформацію для прийняти зваженого рішення щодо будь-якого курсу лікування.

І, нарешті, це легкий спосіб планування вашої медичної подорожі і лікування в Іспанії!

Підпишіться на наш блог та отримуйте корисні поради і цінну інформацію.

Залишити коментар
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *
Ім’я
e-mail
сайт
Коментар
Опублікувати